Bütün ürünlerimiz özel ürünler olup, Türkiye'de şu an aynı kalitede bulamazsınız.

%100 arılı sistemdir ! Tozlaşmayı arılar yapar. 

Ayrıca e-faturalı olup, lütfen email adresinizi doğru giriniz. 

Şu an sadece 5 kg lık köy domatesi paketimiz stoklarda yerini almıştır. 

Gönderimler önümüzdeki hafta içerisinde yapılacaktır. 

Tahmini açılan stok bitmiş olup, ürünün olgunlaşmasına göre yeni stok Cumartesi akşamı açılacaktır.

 

Gizlilik Sözleşmesi

   Bize vermiş olduğunuz her türlü bilgi tarafımızca sır olarak kabul edilip kesinlikle başkaları ile paylaşılmayacaktır. Bize vermiş olduğunuz adınız, adresiniz, telefon numaralarınız, e-mail adresiniz ve diğer bilgiler bizim açımızdan gizli bilgi olarak kabul edilip aramızdaki gizlilik anlaşması ile koruma altındadır.

   Vermiş olduğunuz bilgiler E-mail adresiniz, cep telefonu numaranız vb. 3. şahıs veya kurumlarla paylaşılmaz. Kendi Bahçemden Tarım Ürünleri ve Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak müşteri memnuniyeti, güvenliği ve gizliliği en dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

 

Online Ödemeleriniz ve Güvenlik

1. Kendibahcemden.com.tr internet sitesinde banka ile haberleşmede en son teknoloji olan 128-bit SSL şifreleme kullanmaktadır ve bankalar tarafından sistemin güvenliği düzenli olarak kontrol edilmektedir.

2. Kredi Kartı bilgileriniz sistemimizde kesinlikle saklanmaz. Alışverişiniz sırasında girdiğiniz kart bilgileri sadece bankaya gönderilir. Mutabakat amaçlı saklanan kısım dışında kartınızın tam numarası veya CVV numarası kesinlikle sistemlerimizde tutulmaz.

3. Sitemizde 3D güvenlik mevcuttur.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et